Beschrijving
Deze Zuidam Zeer Oude Genever onderscheidt zich van de Jonge Graan Genever doordat hij nog meer moutwijn bevat. Hierdoor is hij voller van smaak en een ideale afsluiting van een goede maaltijd.
Deze genever combineert de specifieke kwaliteiten van 1/3 Mais, 1/3 Rogge en 1/3 gemoute Gerst. Vervolgens wordt de moutwijn gedeeltelijk gedistilleerd met kruiden en specerijen als Jeneverbes, Zoethoutwortel en Anijszaad. De oude Genever bevat minimaal 52% moutwijn wat zorgt voor een rijk karakter en complexiteit.
Zuidam Distillers is één van de laatste zelfstandige distilleerderijen van Nederland die al haar distillaten en extracten nog op ambachtelijk wijze binnen het eigen familie bedrijf maakt en verwerkt. Vanzelfsprekend worden er geen kunstmatige kleur-, geur- of smaakstoffen gebruikt.